Jdi na obsah Jdi na menu
 


...:::HIGH ROLLER:::...

 Revoluce v PVE, nebo nemožné?

 

Já jsem probrouzdal už hodně topicu, dizkuzí na toto téma po celém světe, ale všude sem jen četl "its totaly impossible", několikrát se objevoval název: HighRoller což je aprilový vtípek, pokud po nainstalování tohoto addonu napíšete /roll, spustí se Vám jen obyčejné video, spívajících chlapů, velmi připomínajících homosexuály .-) takže doporučují nestahovat. Až nakonec pod názvem "Roll Hacker", jsem objevil solidní možnost, ze by tedy bylo možné, náhodné rollovani obejít.

 

Zajimavé na tomto programu jsou jeho požadavky: viz obr.zde

Obrazek

Jak je vidět, z obrázku chce vyplnit veškeré registrační údaje, pokud rozkliknete červený proužek z nápisem: Why do I have insert my characters´s info?

Obrazek

Píše se v něm:

 

,,Protože blizzard nerad používá náhodné základní elementy, proto se používají části vašeho acc info a hráčovi souřadnice. Tento program má crack na určitý čas, ale k práci potřebuje osobní informace, které mají být vloženy. Blizzard chtěl udělat tuto cestu, aby děsil lidi, kteři program najdou a začnou jej použivat!"

 

asi tzn:

 

Ze ke zmene zakladnich elementu v systemu wow jako je treba roll,jsou zapotrebi  osobni informace pri registaci postavy,kterych si kazdy hrac ceni,a do hackovacich programu by je nevkladal,coz je zaroven i pojistka blizzardu.

 

Da se ovsem polemizovat o tom,jestli tyto informace skutecne program pouziva,nebo je to jen trik programatora k ziskani accountu .-)

Ale mohl by to byt urci ty system ochrany blizzardu. anyway .-) pokud si video prehrajete az dokonce,uvidite jak hrac 7x zasebou rolne: 100 (1-100) cili pokud to nezvladne tento program, nekdo jiny urcite.

 

Bohuzel program zatim pouze na verze hry 3.1.3 and US version,takze lidi jako ja s verzi enGB si moc nevyrolujem.Proto se ptam, pokud ma nekdo jeste dalsi verzi wowa v pocitaci, at nekde zalozi acc a program odzkousi, nez se dockame upgradu na 3.3.3

Pokud bude fungovat,tak myslim ze guilda velmi rada prejde na EPGP system :D

 

odkaz na program: http://www.mediafire.com/?lwnvkmuumjv

 

odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=hnYUonltJR0&feature=related

 

/Lycan 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář